O projektu VODPOČÍVÁRNA

 

VODPOČÍVÁRNA“   skvělé místo pro Vaši relaxaci i aktivní odpočinek!

Areál „VODPOČÍVÁRNA“ je unikátním zábavním, sportovním a volnočasovým prostranstvím v zátoce řeky Vltavy (Praha 4 - Hodkovičky) ideálním pro Vaši relaxaci, aktivní odpočinek, nevšední gastronomické zážitky či sportovní a společenské akce nejrůznějšího typu. Využít jej mohou rodiny s dětmi, cyklisti, běžci či bruslaři všech věkových kategorií. Přímo kolem areálu prochází oblíbená cyklostezka vedoucí z centra Prahy na Zbraslav – lze tak spojit Váš cyklistický výlet s návštěvou a občerstvením u nás.  

Vycházíme vstříc přáním našich hostů, areál neustále inovujeme rozšiřujeme a doplňujeme o nové typy atrakcí.

Návštěvníci si zde mohou aktivně zasportovat, pro mladší ročníky máme nachystáno také workoutové hřiště.

Můžete si u nás rovněž zapůjčit elektrokoloběžku, motorové čluny různých výkonnostních tříd či skákací boty. Nebo zde můžete prostě jen tak relaxovat na lehátku a opalovat se.  
 
Nezapomínáme ani na ty nejmenší, pro které je připraveno dětské hřiště s pískovištěm či bezpečné houpačky umístěné v bezprostředním dohledu rodičů, tak aby si zde i oni mohli bez stresu a v klidu příjemně odpočinout.

V areálu VODPOČÍVÁRNY lze také navštívit náš bar s pestrou nabídkou chlazených i teplých nápojů, či naši oblíbenou venkovní kuchyni, v níž nabízíme například šťavnaté steaky pro pány či lehčí pokrmy pro dámy a samozřejmě nezapomínáme ani na nejrůznější dobroty pro ty nejmenší.  

Rodiče s dětmi jistě uvítají také oblíbenou možnost krmení labutí, kachen a nutrií coby další z mnoha atrakcí, které jsme pro Vás přichystali.   

Psům je přístup do areálu Vodpočívárny povolen, musejí však být na vodítku a pod dohledem páníčka. 

Součástí naší nabídky je také 20%-tní sleva na veškerou konzumaci pro zaměstnance Integrovaného záchranného systému (hasiči, záchranáři, PČR - včetně říční policie), rovněž tak pro potápěče, zaměstnance Povodí Vltavy, plavební správy. Pro tyto složky jsme zavedli také možnost přímé telefonní objednávky a jejího následného flexibilního vyzvednutí přímo z vodní hladiny či u příjezdové komunikace do areálu, neboť z vlastní zkušenosti dobře víme, jak cenný může být jejich čas.      

Pro rybáře jsme zajistili celoroční vstup do areálu, v létě navíc s možností občerstvení.

Pro okolní proplouvající plavidla nabízíme možnost bezpečného zakotvení a přespání v naší klidné zátoce včetně občerstvení atd.

V areálu jsou k dispozici také čisté a udržované toalety, neboť zajištění bezvadné osobní hygieny je pro nás absolutní prioritou. Na WC mají přístup i bruslaři, což také není všude v okolí samozřejmostí.

V rámci našich speciálních zážitkových a gastronomických balíčků nabízíme možnost opékání, grilování či rybaření a následné konzumace.

Pod širým nebem můžete v našem areálu bezpečně přenocovat ve stanu na poloostrově naší zátoky.  

Zájemci o koupání jistě ocení možnost vykoupat se v zátoce Vltavy či při příznivém počasí přímo na jejím břehu. Příznivá geografická poloha našeho areálu jižně od centrálních částí Prahy navíc zaručuje čistou vodu.   

Z centra Prahy se k nám i městskou dopravou dostanete do 15 minut (tramvaje ve směru Nádraží Braník či Sídliště Modřany, bus/tram zastávka „Černý Kůň“).


O VODPOČÍVÁRNĚ

Areál „VODPOČÍVÁRNA“ je unikátním zábavním, sportovním a volnočasovým prostranstvím v zátoce řeky Vltavy (Praha 4 - Hodkovičky) ideálním pro Vaši relaxaci, aktivní odpočinek, nevšední gastronomické zážitky či sportovní a společenské akce nejrůznějšího typu. Využít jej mohou rodiny s dětmi, cyklisti, běžci či bruslaři všech věkových kategorií.

Otevírací doba

 • PO
  12:00 až 21:00
 • ÚT
  12:00 až 21:00
 • ST
  12:00 až 21:00
 • ČT
  12:00 až 21:00
 • 12:00 až 22:00
 • SO
  10:00 až 22:00
 • NE
  10:00 až 21:00

Změna otevírací doby je vyhrazena, dle přízně počasí

Poslední novinky

Adresa

VODPOČÍVÁRNA
Lodnická ulice - zátoka
147 00, Praha 4 - Hodkovičky,
Hlavní Město Praha, Czech Republic

Kontakty

Tel.: (+420) 605 03 03 33
E-mail: info@vodpocivarna.cz
Web: www.vodpocivarna.cz